Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Towarzystwo Przyjaciół Zdrowego Życia (tpzz.pl) debiutuje na rynku. Oferta sklepu odpowiedzią na problemy pokarmowe Polaków

Na polskim rynku zadebiutował nowy sklep stworzony z myślą o osobach, które borykają się z trudnościami pokarmowymi. Indywidualna dieta oparta na pokarmach tolerowanych przez twój organizm jest zalecana m.in. przy takich chorobach jak: migreny, bóle głowy, zespół jelita nadwrażliwego, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, nadciśnienie, miażdżyca, reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, zesztywniające zapalenie kręgosłupa, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, choroba Hashimoto, choroby układu oddechowego.

Tpzz.pl

Towarzystwo Przyjaciół Zdrowego Życia

Obsługa tpzz.pl będzie odpowiadała jednak nie tylko za sam proces sprzedażowy, ale ma także zająć się edukacją klienta oraz wesprzeć go interpretacji wyników.

Nowoczesne podejście do problemu nietolerancji pokarmowej

Tpzz.pl ma stać się sprawdzonym partnerem w walce o zdrowy tryb życia, nie tylko oferując swoim klientom dostęp do kompleksowych testów na nietolerancję pokarmową i alergię, ale wesprze ich także w samym procesie edukacji żywieniowej. Marka została bowiem uruchomiona pod oficjalnym patronatem Ambasadorów Zdrowia (przejdź do: www.ambasadorzy-zdrowia.pl) – portalu, na łamach którego publikowane będą wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia.

Obsługa tpzz.pl wesprze klienta w interpretacji wyników

Z informacji podanych przez założycieli Towarzystwa Przyjaciół Zdrowego Życia dowiedzieliśmy się, że obsługa sklepu ma zagwarantować odbiorcom testów m.in. bezpłatną analizę wyników badania, co jest nowością jeśli chodzi o polskim rynek e-commerce w tym segmencie specjalizacji.

cytatZależy nam, aby nasi klienci mieli dostęp do szerokiej palety sprawdzonych produktów, a przy tym mogli liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie badania. Właściwe zrozumienie wyników jest kluczowe przy doborze odpowiedniej diety – to pomoże naszym klientom wyeliminować produkty, które wywołują niewłaściwe reakcje organizmu – podkreśla Rafał Rygielski, współzałożyciel projektu.

Tpzz.pl jest już dostępny dla internautów od pierwszych dni marca. Niebawem w ofercie poza kompleksowymi produktami do analizy nietolerancji pokarmowej i alergii mają pojawić się m.in. także konsultacje online.

W jaki sposób przeprowadzić test na nietolerancję pokarmową? – materiał tpzz.pl

Źródło: materiały prasowe

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
60 FPS i natywne 1080p na PS4?

Barbara Zadrożna

9 lat

EA zamknął projekt gry Command & Conquer

Barbara Zadrożna

9 lat

Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Towarzystwo Przyjaciół Zdrowego Życia (tpzz.pl) debiutuje na rynku. Oferta sklepu odpowiedzią na problemy pokarmowe Polaków”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *