Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Wystartował nowy projekt firmy paq-studio. Redseocopy zajmie się profesjonalnym copywritingiem SEO dla firm i agencji

Czy kolejny projekt tworzony dla polskich agencji pozycjonerskich ma jeszcze szansę odnieść sukces na coraz dynamiczniej zmieniającym się rynku? Adrian Pakulski z firmy paq-studio buduje zespół Redseocopy.pl, który ma być odpowiedzialny za dostarczanie wysokiej jakości tekstów SEO.

Redseocopy

Redseocopy.pl | artykuły na potrzeby SEO klasy Premium

Podstawowym produktem Redseocopy.pl mają być usługi copywritingu SEO skierowane w stronę agencji i firm z działami SEO/SEM, które szukają sprawdzonego partnera w zakresie tworzenia merytorycznych treści na potrzeby stron internetowych przy zachowaniu optymalnych kosztów.

Pakulski Adrian„Sami do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami seo-copywriterskimi i wiemy, że kluczową wartością dodaną szczególnie tym segmencie usługowym jest terminowa obsługa. Pracujemy w takiej branży, że nawet przejechani przez samochód nie mamy prawa zginąć” – żartuje Adrian Pakulski.

Redseocopy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi profesjonalnego copywritingu SEO. Ze względu na kolejne zawirowania w wynikach wyszukiwania Google, zespół dostosował swoje usługi do oczekiwań klientów, gwarantując im dostęp do artykułów pozycjonerskich o podwyższonym standardzie.

„Branża SEO ewoluuje. Agencje szukają sposobów na różnicowanie źródeł ruchu na stronach swoich i klientów; coraz więcej z nich wprowadza do swoich ofert marketing w wyszukiwarkach, a my jako Redseocopy chcemy dostarczać im wysokiej jakości publikacje i stać się pewnym partnerem w biznesie” – dodaje Pakulski.

W ofercie są nie tylko artykuły tematyczne, ale i możliwość zamówienia opisu firmy i/lub strony do katalogów oraz produktów dla sektora e-commerce. Na życzenie zespół stworzy również unikatowe materiały według indywidualnych preferencji klienta.

Redseocopy.pl – projekt prowadzi firma paq-studio.

Źródło: informacja prasowa

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Wystartował nowy projekt firmy paq-studio. Redseocopy zajmie się profesjonalnym copywritingiem SEO dla firm i agencji”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *