Czerwiec 25, 2019

Wystartował nowy projekt firmy paq-studio. Redseocopy zajmie się profesjonalnym copywritingiem SEO dla firm i agencji

akapit

Czy kolejny projekt tworzony dla polskich agencji pozycjonerskich ma jeszcze szansę odnieść sukces na coraz dynamiczniej zmieniającym się rynku? Adrian Pakulski z firmy paq-studio buduje zespół Redseocopy.pl, który ma być odpowiedzialny za dostarczanie wysokiej jakości tekstów SEO.

Redseocopy

Redseocopy.pl | artykuły na potrzeby SEO klasy Premium

Podstawowym produktem Redseocopy.pl mają być usługi copywritingu SEO skierowane w stronę agencji i firm z działami SEO/SEM, które szukają sprawdzonego partnera w zakresie tworzenia merytorycznych treści na potrzeby stron internetowych przy zachowaniu optymalnych kosztów.

Pakulski Adrian“Sami do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami seo-copywriterskimi i wiemy, że kluczową wartością dodaną szczególnie tym segmencie usługowym jest terminowa obsługa. Pracujemy w takiej branży, że nawet przejechani przez samochód nie mamy prawa zginąć” – żartuje Adrian Pakulski.

Redseocopy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi profesjonalnego copywritingu SEO. Ze względu na kolejne zawirowania w wynikach wyszukiwania Google, zespół dostosował swoje usługi do oczekiwań klientów, gwarantując im dostęp do artykułów pozycjonerskich o podwyższonym standardzie.

“Branża SEO ewoluuje. Agencje szukają sposobów na różnicowanie źródeł ruchu na stronach swoich i klientów; coraz więcej z nich wprowadza do swoich ofert marketing w wyszukiwarkach, a my jako Redseocopy chcemy dostarczać im wysokiej jakości publikacje i stać się pewnym partnerem w biznesie” – dodaje Pakulski.

W ofercie są nie tylko artykuły tematyczne, ale i możliwość zamówienia opisu firmy i/lub strony do katalogów oraz produktów dla sektora e-commerce. Na życzenie zespół stworzy również unikatowe materiały według indywidualnych preferencji klienta.

Redseocopy.pl – projekt prowadzi firma paq-studio.

Źródło: informacja prasowa

Dodano do: Technologie

Nie skomentowano.

Zostaw komentarz