Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

3 powody, dla których warto odwiedzić Beskidy

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC by Łukasz Lech

Beskidy są przepięknymi górami, jednak wciąż mało znanymi i nieco niedocenianymi. Turyści, uprawiający turystykę górską bowiem o wiele chętniej wybierają się w Tatry, natomiast Beskidy również mają swój urok, chociaż nie są górami tak wysokimi.

Spośród najpiękniejszych pasm tych gór należy wyróżnić przede wszystkim Beskid Sądecki oraz Beskid Żywiecki. Sądecczyzna to przede wszystkim tereny Nowego oraz Starego Sącza, wraz z takimi miejscowościami jak Krynica Zdrój oraz Muszyna, które położone są w samym sercu Beskidu Sądeckiego. Dodatkowo Krynica Zdrój zyskała status miejscowości uzdrowiskowej, można więc tutaj wybrać się nie tylko w celach wypoczynkowych, ale także w celach zdrowotnych.

Podoba Ci się Beskid Żywiecki i marzysz o mieszkaniu w tym rejonie? Koniecznie zobacz mieszkania na sprzedaż bezpośrednio w Bielsko-Białej i ciesz się fantastycznymi krajobrazami Beskidu Żywieckiego za Twoim oknem!

Zakochaj się w Beskidzie Żywieckim

Równie piękny jest Beskid Żywiecki, a w jego sercu są położone takie miejscowości, jak Ustroń, Szczyrk oraz Wisła. Szczyrk jest przepiękną miejscowością wypoczynkową, a turyści przybywają tu zarówno latem, jak i zimą. Latem przyciąga tu piękno beskidzkich krajobrazów, natomiast zima to przede wszystkim czas dla narciarzy oraz snowboardzistów. 

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “3 powody, dla których warto odwiedzić Beskidy”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *