Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

The Elder Scrolls Online znów zaskakuje

Gra The Elder Scrolls Online to wyjątkowa gra, w której to właśnie gwiazdy podkładają swoje głosy. Nie brakuje głosów takich gwiazd, jak m.in Johna Cleese, Kate Beckinsale czy też Michaela Gambon. Mówi się, że to właśnie przez gwiazdorską obsadę gra ma być aż tak popularna.

fot. materiały prasowe wydawcy

Bethesda Softworks stanęło na wysokości

Firma Bethesda Softworks ujawniła osoby, które użyczają głosów do tej gry. Tak więc wszyscy fani tych gwiazd, będą mogli ich usłyszeć w grze. Do listy kolejnych aktorów należą także: Michael Gambon, który występował w Harrym Potterze, Alfred Molina ze Spider-Man 2, a także Peter Stormare z Fargo. Każda z postaci wczuje się w danego bohatera. The Elder Scrolls Online podobno ma być świetną produkcją, a w przypadku tak sławnych nazwisk zdecydowanie jeszcze bardziej zyska na swojej popularności.

Na pewno każdy ma na co czekać. Pojawił się materiał video do gry, gdzie można zobaczyć jak mniej więcej będzie wyglądać gra. Można powiedzieć, że The Elder Scrolls Online to jedna z najbardziej popularnych gier video. Tytuł pojawi się na komputerach 4 kwietnia. Można przyznać, że ta gra będzie wyjątkowa. Nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

Wydawca zatrudnił do pracy wiele ważnych osobistości. Jak zapewnia gra będzie jedyna w swoim rodzaju. Więcej informacji można uzyskać w materiale video. Trwa on 17 minut, więc samemu można się przekonać, że będzie to wielka premiera. Tytuł jest zainspirowany modelem biznesowym. Gra jest dedykowana fanom gatunku MMORPG.

Już niebawem będziemy mieć okazję zobaczyć nową grę, która zdobędzie na pewno wielu ulubieńców. Każda rola jest przeznaczona dla jednej gwiazdy. Dzięki wspaniale użyczonym głosom, wygląda ona bardzo realistycznie. Zapowiedź The Elder Scrolls Online jest z pewnością bardzo interesująca.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “The Elder Scrolls Online znów zaskakuje”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *