Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Kolejna gala MMA na Pomorzu Środkowym. Tym razem w Koszalinie

W północnej części Polski szykuje się kolejna gala MMA, na której warto się pojawić. Na początku kwietnia osiemnastu zawodników wyjdzie na ring w walce o puchar gali Extreme Fighting Sports III w Koszalinie.

gala MMA

Fotografia za zgodą serwisu infokoszalin.pl

Organizatorzy zapewniają, że tegoroczne spotkanie najlepszych zawodników MMA będzie jednym z najciekawszych wydarzeń sportów walki w tej części kraju. Z informacji udzielonych przez Damiana Mikielewicza – kwietniowa gala ma potrwać przynajmniej trzy godziny, a w trakcie głównej przerwy wystąpi gwiazda muzyczna. Na razie nie znamy jeszcze wszystkich szczegółów.

Znamy już oficjalną listę zawodników

Z informacji opublikowanych przez serwis infokoszalin.pl wynika, że całe wydarzenie zostanie zorganizowane na specjalnie zaprojektowanym ringu w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Śniadeckich. Na ringu zobaczymy m.in. Radosława Burego, Wojciecha Makowskiego, Piotra Olszynkę, Dawida Żywicę oraz Kornela Zapadkę.

Walki będą przeprowadzone w widowiskowej „klatce” co zapewni odwiedzającym maksimum wrażeń płynących z możliwości podziwiania zmagań bezpośrednio z wyznaczonych stref dla gości. Warto przypomnieć, że ceny galę EFS w Koszalinie nie są szczególnie wygórowane – za najtańszy bilet zapłacimy już 15 zł od osoby. Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem oficjalnej strony koszalińskiej hali.

Warto podkreślić, że w tym roku innowacyjnym pomysłem wydaje się sposób castingu na dziewczyny, które będą mogły podpisać umowę z organizatorami na prezentacji podczas EFS. O tym kto pojawi się na ringu w przerwach między walkami zadecydują klubowicze „Kreślarni”.

Szczegółowe informacje na temat walk dostępne są na stronie www.efs-mma.pl.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Kolejna gala MMA na Pomorzu Środkowym. Tym razem w Koszalinie”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *