Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Premiera Watch Dogs przesunięta

Gra studia Ubisoft pojawi się najwcześniej wiosną przyszłego roku

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Ubisoft potwierdza przesunięcie daty premiery flagowego tytułu Watch Dogs. Gra pojawi się na półkach sklepowych najwcześniej w pierwszym kwartale przyszłego roku. Studio odpowiadające za nią podkreśla, że projekt wymaga doszlifowania tak, aby gracze dostali kompletny i wysokiej jakości produkt.

Do tej pory nie spekulowało się na temat ewentualnego przesunięcia premiery Watch Dogs; wyglądało na to, że tuż przed samą premierą nic nie stanie na przeszkodzie Ubisoftowi do ruszenia z wysyłką gier do hurtowni i sklepów. Warto podkreślić, że zespół odpowiedzialny za ten tytuł wspominał już o ostatnich pracach; stało się inaczej i Watch Dogs pojawi się w sprzedaży dopiero wiosną przyszłego roku.

Wiemy z jakich powodów Ubisoft przełożył premierę

Ubisoft tłumaczy, że zespołowi potrzebny jest czas na ostatnie szlify, ponieważ Watch Dogs nie będzie tytułem, w którym producent może pozwolić sobie na jakiekolwiek kompromisy. Ostatecznie produkcja ma na dłuższy czas zapaść branży gamingowej na całym świecie w pamięć.

Zdaniem graczy, producent mógł przesunąć premierę swojej gry m.in. ze względu na GTA IV, które branża uznała za grę roku. Ostatecznie nie wiadomo, czy o decyzji producenta nie zadecydowała także rosnąca z dnia na dzień sprzedaż nowego tytułu Assasins Creed: Black Flag (recenzja tego tytułu w naszym portalu).

Przypomnijmy – premiera Watch Dogs była do tej pory zaplanowana na połowę listopada tego roku (tytuł ukaże się na Xbox’ie 360, konsoli PS3, PS4 Wii, Xbox One oraz PC.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Premiera Watch Dogs przesunięta”

  1. Marek pisze:

    Pewnie obawiali się rosnącej sprzedaży GTA 5, który prawdopodobnie w kwestii Sandbox’ów miażdży mimo wszystko Watch Dogs. Mam nadzieję jednak, że Ubisoft stanie na głowie i gra będzie tak dobra, jak prezentowano to na trailerach i wyrywkowych gameplay’ach.

  2. Dominik pisze:

    Dobra, dobra – doszlifowanie? Moim zdaniem oni wzięli się dopiero za optymalizację, bo wymagania były wszystkim doskonale znane i mimo wszystko nieco za wysokie jak na samą rozgrywkę. Ostatecznie pewnie konsolowcy mieli dostać 720p i przy tym marne 30 FPS’ów, więc może coś z tym robią. Dobrze, że jeszcze nie zdecydowałem się na nową grafikę – wybiorę ją jak Watch Dogs będzie gościł już w sklepach.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *