Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Oficjalna zapowiedź nowej gry Space Hulk: Deathwing

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Nowa gra Space Hulk: Deathwing firmy Focus Home Interactive to FPS osadzony w uniwersum Warhammer 40,000. Gracz będzie mógł wcielić się w kosmicznego Marine, który walczy z Genokradami.

Premiera nowej gry w przyszłym roku

Potwierdziły się informacje na temat gry Space Hulk: Deathwing, już wiadomo, że premiera planowana jest na 2014 rok. firma Focus Home Interactive już zaprezentowała pierwszy zwiastun nowej produkcji. Akcja gry Space Hulk: Deathwing toczyć się będzie w uniwersum Warhammer 40,000. Za produkcję tej pierwszoosobowej strzelanki odpowiada studio Streum On, które jest wspomagane przez ekipę Cyanide. Producent nie podał jeszcze platform docelowych, natomiast wiadomo, że ukaże się w przyszłym roku.

Ujawniono, że ta gra z gatunku FPS będzie działała w oparciu o technologię Unreal Engine 4. Pomimo, że nie ujawniono platform, można się domyślać bo wyborze silnika, że nie będą to konsole obecnej generacji. Tytuł, którego premierę zapowiedziano na przyszły rok powstaje w studiu Streum On, znanym z gry E.Y.E: Divine Cybermancy. Pracę wspiera ekipa Cyanide znana z takich gier jak Of Orcs and Men, serie Pro Cycling Manager czy Blood Bowl.

Wiadomo już, że w nowej produkcji będzie można zwiedzić ciasne, klaustrofobiczne korytarze Space Hulka, w których grasują przerażające Genokrady. Gra zapowiada się ciekawa, sądząc po tym co zostało ujawnione na oficjalnej stronie produkcji, jednak dopiero pojawi się na półkach dopiero w przyszłym roku. 

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Oficjalna zapowiedź nowej gry Space Hulk: Deathwing”

  1. Tomek pisze:

    Nooo 🙂 i kolejna gra to kupienia w przyszłym roku 🙂

  2. michu pisze:

    Kurde nie mogę się już doczekać 🙂

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *