Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Hydropath Opinie

Zauważyłeś osadzający się kamień w czajniku, na kranie czy prysznicu? Czy wiesz, że dzieje się tak za sprawą twardej wody w Twojej instalacji wodnej. Na szczęście jest na to sposób – uzdatniacze wody do Twojego domu!

Opinie o uzdatniaczach Hydropath

Oleiste plamy w zaparzonej herbacie oraz kamień na dnie czajnika nie jest szkodliwy dla Twojego zdrowia. Ich powstawanie związane jest z występowaniem w wodzie jonów magnezu i wapnia, które wytrącają się w procesie gotowania wody w postaci węglanów magnezu oraz wapnia – to one tworzą osad z kamienia. Z badań wynika, że magnez i wapń są niezbędne w naszej diecie, jednak nie są bezpieczne dla instalacji wodnej. Właśnie dlatego lepiej zdecydować się na uzdatniacz wody w domu. Uzdatniacz nie tylko usunie osady mineralne, ale również zdezynfekuje wodę oraz ochroni urządzenia wytwarzające parę wodną.

Masz jakieś doświadczanie z uzdatniaczami wody? Uważasz, że warto zdecydować się na uzdatniacz do mieszkania, domu jednorodzinnego czy apartamentu? Koniecznie napisz w komentarzu!

Czy lepiej zdecydować się na uzdatniacz wody do domu czy może korzystniej wybrać zmiękczacz wody? Ja myślę, że uzdatniacz to o wiele lepszy pomysł – szczególnie ten, który nie wpływa negatywnie na jakość wody w instalacji.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
5

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

5 komentarzy na temat “Hydropath Opinie”

 1. Ilona pisze:

  Zdaje mi się, że nie we wszystkich miastach twarda woda jest tak zauważalna. W tych większych owszem. Niestety mieszkam w dużym mieście, w którym nie da się pić wody kranowej. Zdecydowałam się na zamontowanie uzdatniacza i efekt naprawdę mnie zaskoczył. Teraz nie kupuję już wody butelkowanej, bo w kranie mam czystą wodę zdatną do picia!

 2. Paweł_ek pisze:

  U mnie trudno było jednoznacznie określić czy woda jest twarda czy miękka, dlatego kupiłem zestaw do badania ogólnej i węglanowej twardości. To koszt ok. 20 zł a tester nie jest szczególnie dokładny, ale moim zdaniem warto sprawdzić, żeby mieć pewność. Ja kupiłem taki tester w sklepie akwarystycznym.

 3. Lucjan.99 pisze:

  Ja zamówiłem uzdatniacz wody właśnie z tej firmy – model HydroFLOW. Montaż jest naprawdę prosty, więc każdy sobie z nim poradzi. Efekt jest widoczny niemal od razu – polecam

 4. Patryk S. pisze:

  Ja widziałem zmiękczacz wody o wiele droższy niż w Hydro – on był chyba chemiczny, ale nie wiem na jakiej zasadzie działał. W tym wypadku urządzenie praktycznie nie ma kontakty z wodą i nie trzeba ciąć rur, żeby je zamontować.

 5. Olek pisze:

  Wpadłem na ten wpis, jak szukałem opinii o Hydropath. Poczytałem trochę na ten temat i moim zdaniem warto zdecydować się na uzdatniacz. Ja już mam, bo woda u mnie była bardzo chlorowana. Teraz jest o wiele lepiej!

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *