Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Kolejna część popularnej serii Call of Duty: Ghosts

Pojawił się już zwiastun trybu Extinction

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Koncern Activision upublicznił ponad dwu minutowy filmik video, który szczegółowo przestawia kooperacyjny tryb Extinction. Tym razem gracze będą mieli okazję zmierzyć się z pozaziemskimi formami życia.

Firma udostępniła zwiastun

Jeszcze do niedawna można było zastanawiać się na wariantem rozgrywki mulitplayer w grze Call of Duty: Ghosts. Teraz już można oficjalnie powiedzieć, że Koncern Activision odsłonił karty i pokazał zwiastun trybu Extinction. To niemała gratka dla fanów uniwersum StarCraft ponieważ graczom przyjdzie się zmierzyć z istotami z nie tego świata. Wraz z trzema towarzyszami broni trzeba będzie walczyć z istotami przypominającymi z wyglądu Zergów.

Trailer już w sieci

Niestety ten zaledwie dwuminutowy zwiastun nie ujawnia wielu konkretów dotyczących nowego trybu. Wiadomo jednak, że ten tryb ma łączyć w sobie elementy survivalu i obrony bazy. Głównym zadaniem gracza będzie dotarcie do gniazd obcych i zniszczenie ich za pomocą specjalistycznego wiertła. Wiadomo, obcy przybysze nie będą się spokojnie przyglądać zabiegom drużyny. W zwiastunie zobaczyć można kilka postaci obcych, które różnią między sobą nie tylko wyglądem ale też umiejętnościami bojowymi.Kiedy firma udostępni tryb Extinction?
Z przecieków informacji jakie wypłynęły z firmy można wywnioskować, że tryb Extinction będzie można odblokować po ukończeniu 5 misji w kampanii dla jednego gracza. Można spodziewać się, że ten tryb zaoferuje szereg specjalnych wyzwań. Wielu użytkowników forum NeoGAF podejrzewa, że motyw z trybu Extinction pojawi się także w fabule Call of Duty: Ghosts.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Kolejna część popularnej serii Call of Duty: Ghosts”

  1. Igor pisze:

    Mi się pomysł podoba i nie mogę się doczekać wejścia tego trybu 😉 Obejrzałem filmik i zapowiada się mega ciekawie, aż chcę się grać w to.

  2. Olaf pisze:

    Kurde, nie mają już co wymyślać, jak nie Zombi to Obcy… Proponuje aby w końcu zaczęły atakować straszne klauny albo zielonie słonie z kokardkami na ogonie ;] przynajmniej będzie śmiesznie.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *