Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Warner Bros nawiązał współpracę z twórcami Mortal Kombat

Tak powstał "Injustice: Gods Among Us", który trafi na komputery osobiste

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

To już potwierdzone informacje. Kolejna seria bijatyk, tym razem Injustice: Gods Among Us trafi na komputery osobiste (oraz inne, wybrane przez producenta platformy) jeszcze do końca 2013r.

Kolejna bijatyka trafi na rynek gier PC

Nowa odsłona bijatyki to efekt pracy koncernu Warner Bros, który nawiązał ścisłą współpracą z ekipą odpowiadającą za Mortal Kombat 9 z 2011r. Injustice: Gods Among Us – Ultimate Edition ma pojawić się na sklepowych półkach pod koniec listopada tego roku – tytuł pojawi się oczywiście na konsolach PS3, PS4, Xbox 360, ale i PS Vita oraz PC, z których to ta ostatnia platforma jest dla graczy prawdopodobnie największym zaskoczeniem.

Na razie nie wiemy czy tytuł pojawi się na najnowszej konsoli Microsoftu, czyli Xbox One oraz Wii U, chociaż z nieoficjalnych informacji.

Pełna wersja Injustice: Gods Among Us w wydaniu Ultimate Edition zostanie uzupełniona we wszystkie premierowe dodatki DLC, a w tym m.in. możliwość zagrania takimi postaciami jak Scorpion z Mortal Kombat, a także Lobo, Batgirl oraz kilku innych. Do dyspozycji gracza jest łącznie sześćdziesiąt wyzwań, kilkadziesiąt dodatkowych strojów dla bohaterów i kilka innych.

Warto przypomnieć, że Injustice to kolejny tytuł z gatunku bijatyka, który trafia na komputery osobiste. Tylko w tym roku na PC pojawiły się m.in. Mortal Kombat 9, Skullgirls, a także The King of Fighters (wersja trzynasta).

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Warner Bros nawiązał współpracę z twórcami Mortal Kombat”

  1. Alek pisze:

    Bijatyki są różne, ale mnie też nie leży świat przedstawiony przez Warner Bros. Oglądałem trailery i też nie jestem jakoś specjalnie zaskoczony jakością rozgrywki. Może dlatego, że nigdy nie trawiłem postaci komiksowych w typowych bijatykach. Wolę tradycyjne Mortal Kombat, Virtua Fighera na PS, albo Teeken’a.

  2. Pawełek pisze:

    Moim zdaniem sprzedaż tego tytułu na platformie PC będzie mimo wszystko niewielka, bo po pierwsze – niewiele osób gra na PC w bijatyki, a po drugie, to dość kontrowersyjny i niszowy tytuł. Mnie np. bawią takie postacie jak Superman zestawiony ze Scorpionem i dosłownie nie wyobrażam sobie jak można cieszyć się grą z bohaterami tak różnych światów. Słabe jest to Injustice.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *