Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Wyjazd do Czarnogóry

Gdzie na wakacje Czarnogóra?

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC by Piotr Rokita

Do tej pory Czarnogóra kojarzyła się jedynie z działaniami militarnymi. Jednak od tego czasu minęło już ponad 8 lat i widać, że rozkwitła na piękne państwo. To doskonałe miejsce na wakacyjny odpoczynek.

Mało kto wie, że Czarnogóra to ciepły kraj leżący u wybrzeży Adriatyku. Z powodzeniem można tam wypocząć jak w Chorwacji i w Bułgarii, ale za porównywalnie mniejsze pieniądze. Bez wątpienia nie jest to najpopularniejszy kierunek wśród turystów, jednak nie jednego Czarnogóra może zachwycić swoim pięknem.

Wakacje Czarnogóra – gdzie jechać?

Odwiedzając ten młody kraj koniecznie trzeba odwiedzić Budvę. To najpopularniejszy ośrodek wypoczynkowy, który został zbudowany ponad 2500 lat temu. To miasto zbudowane pomiędzy górami, z których rozprzestrzenia się niesamowity widok na morze. W Budvie praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie, są tam piękne plaże, zabytki oraz miejsca popularnych rozrywek.

Spędzając wakacje w Czarnogórze warto odwiedzić również stolicę kraju. Podgorica to największe miasto tego kraju, w którym mimo konfliktów zbrojnych zachowało się wiele pięknych zabytków. To doskonałe miejsce wypadowe do pozostałych rejonów Czarnogóry. Idealne miejsce zakwaterowania dla osób lubiących turystykę na własna rękę.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
1

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

1 komentarz na temat “Wyjazd do Czarnogóry”

  1. Michu pisze:

    No to teraz wymyśliliście ekstra miejsce na wyjazd na wakacje 🙂 Już się normalnie rozpędzam, żeby kupić sobie bilet. Proszę was piszcie o jakiś normalnych kierunkach, a nie nierealnych 😉 Nie sądzę, żeby znalazł się, ktoś kto chce jechać właśnie tam.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *