Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

60 FPS i natywne 1080p na PS4?

Tak, przynajmniej w Trine 2

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Z informacji podanych przez zagraniczne media branżowe wynika, że Trine 2: Complete Story ma być jednym z tytułów startowych dla nowej konsoli Sony. Ostatecznie gra ma pozwalać na wykorzystanie nowoczesnej technologii Dual Shock w wersji 4 oraz wyświetlać obraz 3D.

Trine 2 w wysokim standardzie na nową konsolę Sony

Trine 2: Complete Story pojawi się na rynku dla konsoli PS4 w końcu listopada tego roku. Zdaniem twórców, na nowym hardware, gracz będzie miał zapewnioną wysoką jakość obrazu – standardem 60 FPS, obraz natywny 1080p, wsparcie dla technologii 3D.

Poza kwestiami technicznymi, Trine 2 pozwoli na eksplorację w sumie dwudziestu zróżnicowanych lokalizacji. Gracz przeniesiony do świata będzie miał za zadanie rozwiązywanie zagadek logicznych oraz tych do pokonania przy wykorzystaniu interaktywnego fizycznie otoczenia. Do dyspozycji jest w sumie 3 bohaterów, którzy uzupełniają się swoimi charakterystycznymi umiejętnościami. Każdy poziom pozwala na interakcję z 1-3 graczami przy jednej konsoli. Trójwymiarowy, kolorowy i szczegółowy obraz kryje w sobie klasyczną rozgrywkę utrzymaną w dwóch poziomach.

Cena nie jest jeszcze znana, ale przypomnijmy, że poprzednia część była dostępna w sprzedaży elektronicznej w cenie niespełna 17 euro.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
1

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

1 komentarz na temat “60 FPS i natywne 1080p na PS4?”

  1. tomi pisze:

    Wypadałoby, że tak niewymagająca gra powinna działać na Xbox’ie 360 i PS3 na 1080p, więc nie wiem czym oni się chwalą przy PS4. Gdyby starterami były naprawdę godne tytuły, albo cokolwiek bardziej wymagającego, to co innego, a tak to Sony i MS pokazują doskonale na co tak naprawdę stać Xbox’a One i PS4 (z tą pierwszą konsolą jest jeszcze gorzej niż z tą pierwszą). 720p skalowane do 1080p będzie standardem, więc nie wiem kiedy ruszą na 3K skoro już bieżących technologii nie są w stanie obsłużyć. Tragedia.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *