Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Gra LEGO Marvel Super Heroes już dostępna dla fanów serii

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Traveller’s Tales stworzył po raz kolejny uroczą i udaną grę w realiach klocków LEGO. Deweloper od od kilku lat wykorzystuje markę znanych klocków, aby aby tworzyć bliźniaczo do siebie podobne tytuły.

Brak geniuszu

Nie jest to zarzut do twórców gry ponieważ udało im się zachować złoty środek, który eksploatuje z korzyścią dla graczy i stopniowo wprowadzając do niego kolejne ulepszenia. Powoli da się jednak odczuć, że formuła gry powoli się eksploatuje i niestety, pewne rozwiązania w nowej grze Marvel Super Heroes mogą fanom nie przypaść zbytnio do gustu. LEGO Marvel Super Heroes jest kontynuacją popularnego cyklu, a tym razem wykorzystuje licencję na superbohaterskie uniwersum Marvela. Mimo że gra nadal jest zabawna i zapewnia niezłą frajdę przy doskonałym wykorzystaniu znanej marki, to trzeba przyznać, że brakuje w niej polotu, który można było zauważyć chociażby w LEGO Władca Pierścieni. Mała skala nowości może zrazić fanów serii, ale gracze dla których jest to nowa pozycja zanurzą się w zabawie, nie zauważając nawet, że mogliby oczekiwać czegoś więcej.

Superbohaterowie zbudowani z klocków

Nowa odsłona gry porównaniu do poprzednich różni się uniwersum. Tym razem mamy do czynienia z kolorowy i efektowny światem Marvela. Tacy superherosi jak Iron Man, Hulk, Spider-Man czy Wolverine doskonale pasują do gier platformowych i aż sami proszą się o przeniesie z filmu do świata gier. W czasie rozgrywek można odblokować ponad 150 kultowych postaci. Znanych przede wszystkim z kart komiksów, filmów czy seriali. W czasie dość długiej kampanii możma pokierować losami półbogów, bogatych filantropów, mutantów lub wyjątkowo uzdolnionych żołnierzy, wykorzystując przy tym ich nadzwyczajne super moce. Nowa gra to nie tylko ciekawa rozrywka dla fanów komiksów, ale też miłośników klocków LEGO.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Gra LEGO Marvel Super Heroes już dostępna dla fanów serii”

  1. Michu pisze:

    Grałem i polecam 🙂

  2. Adam pisze:

    Ciekawe dlaczego wcześniej nie słyszałem o tej grze. Uwielbiam LEGO i wszystko co z nim związane, więc nie oprę się pokusie by ją kupić…

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *