Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Big Bang Empire gra

Kto powiedział, że gry są przeznaczone dla dzieci? W internecie pełno jest propozycji, które zapewnią zabawę także dla dorosłych i bardziej wymagających graczy. Przykład? Big Bang Empire, czyli gra przeglądarkowa, która wręcz zionie pikanterią. Ta produkcja rozpala zmysły i ekscytuje już od pierwszej minuty. Wszystko okraszone jest nietuzinkową dawką humoru i ciekawą oprawą graficzną.

Zaczynając, wcielasz się w początkującego, ale niezwykle ambitnego członka branży erotycznej. Pierwsze zlecenia są dla Ciebie szansą na zaistnienie w świecie show-biznesu. Do tego, jak wykorzystasz swoją szansę, zależy Twoja dalsza kariera. Brzmi ciekawie? Gwarantujemy Ci, że w praktyce to wygląda jeszcze lepiej. Big Bang Empire garściami czerpie z motywów popularnych dla gier na przeglądarkę i efekty są po prostu fenomenalne.

Big Bang poradnik

Dlaczego format gier na przeglądarkę jest tutaj dużym atutem? Cóż, wystarczy spojrzeć na interfejs – jest prosty, przejrzysty i naprawdę przyjemny dla oka. Dzięki temu nikt nie musi tracić czasu na monotonne wprowadzenia i samouczki. Po prostu bierzesz laptopa na kanapę i grasz!

Nie bez powodu podsumowaliśmy to prostym „bierzesz laptopa i grasz”. Właśnie to jest jednym z największych atutów gier przeglądarkowych. Żadnego pobierania – po prostu tworzysz własną postać i grasz na swojej przeglądarce internetowej. Wygodniej się nie da, a to ważne dla osób, które szukają rozrywki po całym dniu pracy lub mają mocno ograniczony czas. Jeśli chcą do tego dorzucić nieco pikanterii i humoru, to Big Bang Empire z automatu staje się murowanym faworytem.

Jak szybko odniesiesz sukces w erotycznej branży? Po ilu zleceniach uda Ci się opuścić rodzinne Tellvill? I w końcu – czy osiągniesz pełen sukces i otworzysz własne studio nagrań? Jest tylko jeden sposób, żeby się o tym przekonać. Zagraj w Big Bang Empire i zacznij przygodę, która pochłonie Cię bez reszty! Jeśli szukasz niezobowiązującej, ale za to niezwykle wciągającej rozgrywki, to powinieneś zacząć właśnie od gier na przeglądarkę.

Big Bang Empire to naprawdę ciekawy przypadek wśród gier dla dorosłych. Wszystko jest odpowiednio stonowane i zmysłowe. Nie ma więc mowy o przekraczaniu granic smaku, co jest niestety powszechne wśród innych gier oznaczonych jako +18. Jeśli więc bałeś się, że Big Bang Empire jest jedną z wielu gier, które odstraszają tandetą i brakiem jakiegokolwiek polotu, to możesz odetchnąć – Big Bang Empire jest tutaj prawdziwym rodzynkiem i właśnie dlatego cieszy się tak dużą popularnością.

Jak wygląda gra na tabletach i smartfonach? Sami jesteśmy tym mocno zdziwieni, ale wszystko prezentuje się naprawdę dobrze! Nie ma tutaj mowy o złym skalowaniu interfejsu lub nieprzyjemnym sterowaniu. Same wymagania także nie są wygórowane, więc z grą radzą sobie praktycznie wszystkie smartfony, które wyprodukowano po 2017 roku. To prawdziwa wisienka na torcie, a skoro nikt z redakcji nie mógł się do niczego przyczepić, to z czystym sumieniem wystawiamy 5 gwiazdek.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Big Bang Empire gra”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *