Lipiec 19, 2019

Enduro 7: opinie o producencie

akapit

Korzystasz z produktów marki Enduro 7? Świetnie, dodaj swoją opinię i podziel się nią ze wszystkimi innymi motocyklistami enduro i motocross. Czekamy na Twój komentarz.

Enduro 7 akcesoria logo

Fotografia: Enduro 7 – producent części do enduro i motocross

Opinie naszych użytkowników o marce Enduro 7

Dodał: Paweł Urbaniak

Z częściami Enduro 7 miałem już wielokrotnie do czynienia. Do wymiany miałem stopkę do KTM EXC z 2012 r. i ich sprzęt był naprawdę dobrym kompromisem między ceną a trwałością. Co ciekawe, oryginalna stopka nie wytrzymała tak długo, jak Enduro 7; naprawdę mile się zaskoczyłem. Polecam serdecznie.

tak 13 nie2

Dodano do: Reklama

2 komentarze to “Enduro 7: opinie o producencie”


  1. Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function ereg() in /home/paq2/domains/e-journalist.pl/public_html/wp-content/themes/for2/includes/theme-comments.php:74 Stack trace: #0 /home/paq2/domains/e-journalist.pl/public_html/wp-content/themes/for2/includes/theme-comments.php(31): the_commenter_link() #1 /home/paq2/domains/e-journalist.pl/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(179): custom_comment(Object(WP_Comment), Array, 1) #2 /home/paq2/domains/e-journalist.pl/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(145): Walker_Comment->start_el('', Object(WP_Comment), 1, Array) #3 /home/paq2/domains/e-journalist.pl/public_html/wp-includes/class-walker-comment.php(139): Walker->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #4 /home/paq2/domains/e-journalist.pl/public_html/wp-includes/class-wp-walker.php(387): Walker_Comment->display_element(Object(WP_Comment), Array, '5', 0, Array, '') #5 /home/paq2/domains/e-journalist.pl/public_html/wp-includes/comment-template.php(2174): Walker->paged_walk(Array, in /home/paq2/domains/e-journalist.pl/public_html/wp-content/themes/for2/includes/theme-comments.php on line 74