Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Czesi mają usportowioną limuzynę. To specjalna wersja Superb

Jeśli zwykła Skoda Superb to dla ciebie zbyt mało, Czesi przygotowali specjalną wersję wyposażeniową dla tych, którzy oczekują nieco więcej. SportLine może i nie czyni z Superb auta na tor, ale doskonałego wyglądu trudno jej odmówić. Naprawdę.

Co składa się na pakiet Superb SportLine?

O sportowym pakiecie SportLine wiemy całkiem sporo. Czesi poinformowali, że klienci, którzy zdecydują się na tę wersję wyposażeniową będą mogli liczyć m.in. czarne lusterka z wbudowanymi kierunkowskazami, czarny grill, a także fabrycznie przyciemniane szyby boczne. W bazowej wersji Skoda Superb SportLine otrzyma 18-calowe lub za dopłatą także 19-calowe alufelgi. SportLine równa się także nieco obniżonemu zawieszeniu oraz kilku dodatkom we wnętrzu.’

Kokpit zostanie uzupełniony o usportowione fotele dla, nieco inaczej wyprofilowaną kierownicę, a także deskę rozdzielczą z listwami wykonanymi z lekkiego włókna węglowego.

Producent zapewnia, że pakiet SportLine będzie dostępny niezależnie od wybranej wersji silnikowej oraz nadwoziowej. Oficjalna prezentacja już za kilka tygodni.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
3

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

3 komentarzy na temat “Czesi mają usportowioną limuzynę. To specjalna wersja Superb”

  1. SPOKO pisze:

    Wygląda całkiem zgrabnie, chociaż moim zdaniem takie pakiety powinny być zarezerwowane dla najmocniejszych wersji napędowych. Czasami ślinię się np. na Passata, bo widzę R na grillu, potem marszczę oczy i widzę już nie R, a R-Line, więc bieda. Tak samo z tym SportLine. Człowiek będzie myślał, że właśnie podjechała nie wiadomo jaka wersja, a tutaj pod maską może równie dobrze pracować klekoczący diesel, więc słabo. Zresztą podobnie jest z Fabią Monte Carlo, która przecież swoje kosztuje, ale to zwykły pakiet stylistyczny i zmian pod maską żadnych ze sobą nie niesie, a szkoda.

  2. CZARNY pisze:

    No, ale jak ktoś już weźmie sobie np. lakier czarny, to zmiany będą kosmetyczne. Pozdrawiam.

  3. wupe pisze:

    Czerń z tą bielą prezentują się naprawdę ciekawie. Chętnie zobaczyłbym też Skodę Superb w ciemnej czerwieni. Na pewno wyglądałaby kozacko. Wiadomo ile orientacyjnie ma kosztować ten pakiet, czy Skoda na razie nie zdradziła żadnych szczegółów?

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *