Kwiecień 24, 2019

Dyskusja czytelników: Czy Hekko.pl to dobry hosting? (opinie)

akapit

 Z cyklu: Dyskusja naszych czytelników.

dyskusja naszych czytelników

Z cyklu: dyskusja czytelników e-journalist.pl

Paweł Urbańczyk: Zastanawiam się nad wyborem swojego pierwszego hostingu pod niewielkiego bloga. Trafiłem na ofertę serwerową Hekko.pl (strona firmy) odnośnik, ale nie wiem czy powinienem się zdecydować. Znalazłem informacje, że w tej cenie całkiem nieźle radzi sobie także Linuxpl.com (strona firmy) odnośnik . Macie może doświadczenia z pierwszą, albo drugą firmą? Zależy mi na rzeczowych odpowiedziach. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam Paweł Urbańczyk; jeśli nie chcecie wypowiadać się na forum publicznym, to zachęcam do kontaktu: michal.urbanczyk90@onet.pl.

Dodano do: Technologie

5 komentarzy to “Dyskusja czytelników: Czy Hekko.pl to dobry hosting? (opinie)”

 1. Czerwcowy
  15 października 2013 o 12:12 #

  Miałem okazję korzystać z obu hostingów, o których wspomniałeś w pytaniu i moim zdaniem oba sprawują się znakomicie. Być może dodałbym przy Hekko małego plusa za to, że w panelu użytkownika mamy stały dostęp do obciążenia procesora, a to ważny wskaźnik, jeśli ma się zainstalowanych dużo wtyczek np. przy WordPressie (musisz pamiętać, że sam transfer i pojemność dyskowa to nie wszystko).

  Ostatecznie wybór pozostawiłbym Tobie, bo nie wiem jakie masz oczekiwania, ale obie oferty są podobnie “sformatowane”. Zarówno Hekko jak i Linuxpl mają bardzo dobre wsparcie techniczne i atrakcyjne ceny w tym przedziale ofertowym.

 2. H.I.D.D.E.N
  22 października 2013 o 18:13 #

  Nom, ich serwery są nie do zamęczenia, a przy tym dość tanie. Na najtańszej opcji (chyba EasyPack) mam zainstalowanych 5 WordPressów, 3 SEOKatalogi, 1 stronę firmową i kilka witrynek w HTML. Śmiga jak należy, złego słowa na powiem.

  Aha, gdyby ktoś miał ochotę skorzystać z ich oferty, to podsyłam swojego reflink’a: http://www.hekko.pl/?ref=23691 . Pozdr.

 3. truman88
  26 października 2013 o 12:15 #

  Hekko.pl to solidna firma, mam u nich konto EasyPack+ i od 2 lat nie zauważyłem żadnego przestoju w pracy hostingu. Wzorowy support i po prostu kompetentni ludzie.

  Raz zdarzyło mi się podmienić niechcący pliki nie tu gdzie powinienem i chłopaki mi od ręki pomogli, bez zwalania winy, że coś tam “nagrzebałem”. Mogę polecić.

 4. Hoster
  1 sierpnia 2014 o 20:08 #

  Korzystam od kilku lat i uważam, że to jedna z najlepszych firm hostingowych w Polsce – przynajmniej w swojej klasie.

 5. KK
  14 listopada 2014 o 12:00 #

  Robiłem stronkę znajomemu i powiesiłem na linuxpl.com ogólnie jestem zadowolony. głównie z ceny

Zostaw komentarz