Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Jak przetrwać podróż z dzieckiem?

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC by cattan2011

Czeka Cię pierwsza podróż z dziećmi i chcesz się jak najlepiej do niej przygotować? Słyszałeś, że podróże z dziećmi są bardzo męczące i nie wiesz, czy warto? Poznaj wady i zalety podróży z dziećmi.

Co na podróż z dzieckiem?

Zobacz pytania czytelników serwisu E – Journalist:

Mirosława Pilicka pyta: Macie jakieś sprawdzone sposoby na podróż z dzieckiem? Każdy rodzic z pewnością wie o czym mówię. Nie jest to łatwe, bo dziecko bardzo szybko się nudzi. Zawsze trzeba też mieć wszystko pod ręką.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
3

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Jakie pasy PCV do bramy?

Barbara Zadrożna

Aktywny czy bierny wypoczynek?

Barbara Zadrożna

Niepełnosprawni w podróży

Barbara Zadrożna

Gdzie do Grecji na wakacje?

Barbara Zadrożna

Gdzie jechać na majówkę?

Barbara Zadrożna

Czekamy na Twój komentarz

3 komentarzy na temat “Jak przetrwać podróż z dzieckiem?”

  1. niezalogowany pisze:

    Taka podpowiedź. Niektóre linie lotnicze w wyższych klasach oferują również rodzicom możliwość przewożenia dziecka w specjalnych fotelikach. Wówczas dziecko ma osobne miejsce w samolocie. Foteliki te przeznaczone są głównie dla dzieci, które zaprojektowane zostały dla dzieci, które nie ważą więcej niż 10 kilogramów i które nie mają więcej niż 70 centymetrów wzrostu. Liczba takich fotelików jest ograniczona, więc chęć z ich skorzystania także powinniśmy zgłosić wcześniej. Możemy także zaproponować przewóz dziecka we własnym foteliku.

  2. Mira pisze:

    Ja wybieram jak najkrótszą możliwość. Jak mamy gdzieś wyjechać dalej to zawsze wybieram samolot. Większość lotnisk jest doskonale przygotowana na przyjęcie najmłodszych pasażerów. Zazwyczaj znajdują się na nich specjalne pomieszczenia, które wyposażone są w cały niezbędny sprzęt do przewinięcia dziecka. Na najbardziej nowoczesnych lotniskach rodzice mogą także skorzystać ze składanych wózków, które umieszczone są zazwyczaj za bramkami kontroli bezpieczeństwa i które umożliwią rodzicom swobodny transport dziecka i bagażu.

  3. Julek pisze:

    Ja też podróżuję samolotem. Tak naprawdę nie jest to aż takie drogie, jak mogłoby się wydawać.Jeśli chodzi o opłaty za przelot samolotem to warto wiedzieć, że bilet dla dziecka poniżej drugiego roku życia będzie kosztował tylko 10 procent taryfy lotniczej. W tym przypadku dziecko nie będzie posiadało jednak osobnego miejsca siedzącego. Będzie siedziało na kolanach rodzica, a rodzic zostanie wyposażony w specjalny pas bezpieczeństwa, który będzie przystosowany do przypięcia zarówno rodzica jak i dziecka.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *