Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Nowoczesne technologie w nowej części Wiedźmina

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Amazon wydaje się, że pośpieszył się ze sprzedażą pre-orderów Wiedźmina 3. Z informacji jakie były podane w sklepie internetowym można było dowiedzieć się, że planowana premiera ostatniej części została oszacowana na wrzesień 2014r.

Sprzedaż pre-orderów Wiedźmina 3 ruszyła

Amerykański sklep sprzedaje już pierwsze pre-ordery nowego Wiedźmina 3, który ma pojawić się w przyszłym roku na półkach sklepowych; Amazon ustalił cenę na poziomie niespełna 50 $.

Na razie nie wiadomo jeszcze, czy termin na jaki ostatecznie wskazano, tj. koniec września 2014r. jest realny.

CD Projekt Red wprowadza nowe rozwiązania i funkcjonalności

Warto przypomnieć, że CD Projekt RED wprowadza kilka nowoczesnych technologii, które mają pozwolić projektantom na zaprojektowanie jeszcze lepszej rozgrywki. Z nowości przekazanych przez producenta wynika, że Wiedźmin 3 zostanie wsparty min. przez technologię SpeedTree – ta została wcześniej zaprezentowana przy okazji premier takich tytułów jak Oblivion czy Fallout3.

Marka jaką stworzyło polskie studio z Wiedźmina zostanie wsparta przez szereg działań uzupełniających – na rynku pojawi się komiks, gra planszowa oraz kilka innych dodatków, które będzie można kupić przy okazji premiery gry.

Wiedźmin 3 trafi na PC oraz konsole XboX One i PS4.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Nowoczesne technologie w nowej części Wiedźmina”

  1. miłosz pisze:

    Graficznie jest majstersztyk, a fabularnie pewnie szykuje się równie mocny wątek. Wierzę, że ponownie uda się polskiemu studiu stworzyć tytuł ma miarę najlepszych gier z gatunku RPG. Nie mamy powodów do wstydu, Wiedźmin 1 i 2 były doskonałymi produkcjami – wierzę, że i ostatnia część taka będzie. Pozdrawiam.

  2. Józek pisze:

    Wiedźmin jest grą, z której mogą być Polacy dumni. Cieszę się, że wykorzystaliśmy nasze krajowe korzenie i kulturę do stworzenia marki, która staje się rozpoznawalna na całym świecie. Liczę, że nowy Wiedźmin będzie Sandbox’em o czym zapewnia CD Projekt.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *