Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Nowa gra Techlandu na początku 2014r

Hellraid pojawi się w sklepach nieco później niż zakładano

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Z informacji napływających z polskich mediów branżowych dowiadujemy się, że Hellraid – nowe dziecko zespołu Techland zostanie wprowadzone na rynek później niż przewidywano. Przypomnijmy, że tytuł miał trafić do sprzedaży pod koniec 2013r., a zobaczymy go dopiero na początku 2014r. Producent zapewnia jednak, że nieplanowany poślizg w pracach pozwoli dostarczyć graczom kompletny produkt o wysokiej jakości.

Hellraid – krwawa rozgrywka osadzona w świecie fantasy

Przypomnijmy, że w tym roku Techland wprowadził na polski rynek w sumie dwa tytuły, a były to: Call of Juarez: Gunslinger oraz kontynuacja serii Dead Island, czyli Riptide. Ostatecznie producent miał wprowadzić jeszcze Hellraid’a, ale zdecydowano się przełożyć premierę w czasie ze względu m.in. na nowe funkcjonalności i tryby rozgrywki dla jednego oraz wielu graczy w sieci.

Warto wspomnieć, że studio pracujące nad Hellraid’em wyciągnęło wnioski z playtestów, co pozwoliło grupie przeprojektować część systemów rozgrywki. Do dyspozycji gracza dostępnych będzie więcej czarów, a efekty mają być także bardziej zróżnicowane.

Plany Techlandu na 2014r.

Warto podkreślić, że producent ma zamiar wprowadzić obok Hellraidu także Dayin Light (premiera w 2014r. bliżej nieznana).

Na razie wiadomo, że Hellraid trafi do dystrybucji cyfrowej.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Nowa gra Techlandu na początku 2014r”

  1. giercomaniak pisze:

    Szkoda, że nie zdążyli przed świętami, ale mimo wszystko lepiej niż wypuszczą dopracowaną rozgrywkę, niż coś czym rynek mógłby być zawiedziony. Trzymam kciuki za chłopaków z Techlandu.

  2. cieszynski pisze:

    Cieszę się, że polskie studia graficzne i producenci walczą o udziały rynkowe i przygotowują produkcje na wysokim poziomie. Dobrze, że Techland skończył z grami za 10 zł typu Pintball 3D itd., a od kilku lat proponuje graczom tytuły, w które ludzie z powodzeniem bawią się także za granicą.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *