Czerwiec 25, 2019

Jak szukać pracy w Koszalinie i okolicach?

akapit

Drugie co do wielkości miasto w Zachodniopomorskiem to ośrodek, w którym znajdziesz bogaty i zróżnicowany rynek pracy na wielu płaszczyznach branżowych. Niestety w gąszczu informacji coraz trudniej o znalezienie atrakcyjnej, dobrze płatnej posady. Jesteś mieszkańcem Koszalina lub okolicznych miejscowości? Zobacz gdzie i jak skutecznie znaleźć pracę pomimo prawie największego bezrobocia w naszym regionie.

Gdzie i jak szukać pracy w Koszalinie?

Najnowsze oferty znajdziesz nie tylko w miejscowych dziennikach i tygodnikach, ale także w Internecie. Zajrzyj do ogólnopolskich serwisów ogłoszeniowych. Możesz także odwiedzić miejscowe serwisy  informacyjne. Stale aktualizowany i dobrze przedstawiony spis ofert pracy z miasta i okolic znajdziesz na Infokoszalin.pl w tematycznym dziale praca Koszalin. Znajdziesz tam czytelnie przedstawione zestawienie z możliwością łatwego wydruku wybranego anonsu. Część znajdziesz także w należącym do tej samej grupy projekcie ogloszenia.infokoszalin.pl, gdzie czekają unikalne oferty, o które trudno w innych mediach.

Zastanów się czy nie warto wybrać się także do Powiatowego Urzędu Pracy, który znajdziesz przy ul. Racławickiej.

Jesteś koszalińskim studentem?

Zastanów się czy nie warto byłoby wybrać się na tegoroczne targi pracy organizowane cyklicznie na Politechnice Koszalińskiej w gmachu przy ul. Śniadeckich. Jeśli właśnie je przegapiłeś to jeszcze nic straconego. Zajrzyj na stronę internetową Biura Karier PK, tj. www.kariera.koszalin.pl i zapoznaj się z pełną ofertą. Przejrzyj aktualne oferty, staże dla studentów i zapisz się na warsztaty.

Dodano do: Poradniki

Nie skomentowano.

Zostaw komentarz