Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Nowa konsola Microsoft Xbox One niedługo pojawi się na rynku

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Fani grania na konsolach już ostrzą zęby, już niedługo nowe dziecko Microsoftu pojawi się w sklepach. To doskonały moment na podsumowanie wszystkich wiadomości na temat nowej konsoli Xbox One.

Niedługo premiera nowej konsoli

Zdaniem graczy obecna generacja konsol trwała za długo. W sumie to długie osiem lat, które w tak dynamicznie rozwijającej się branży mogą się równać emeryturze. Zmęczenie wśród graczy tym starym sprzętem ze słabymi osiągam, widać między innymi po malejących wynikach sprzedaży. Dotyczy to nie tylko samych konsol ale również wydawanych na nie gier. Co prawda dostępne na rynku platformy nadal bawią, ale większość już czeka na kolejny skok technologiczny.

Microsoft goni Sony

Pomimo wielu wpadek Sony nadal pozostaje liderem w branży konsoli do gier. Jednak Microsoft wprowadzając na rynek Xbox 360, który okazał się dużym sukcesem, powoli skraca dystans do lidera. Widać dość wyrównany pojedynek pomiędzy PlayStation 3 a Xbox 360. Trudno zatem wytypować lidera w tej generacji i trudno wskazać faworyta w kolejnych rozgrywkach.

Systemu obu firmy opierają się na podobnej architekturze i rozwiązaniach, także zwycięstwie w tym wyścigu mogą zadecydować drobiazgi. Niezależnie od tego czy nowy Xbox One przeskoczy wynik PlayStation 4, czy nie to na tym wyścigu najbardziej zyskują gracze. Mimo wszystko i tak wielu fanów z zapartym tchem czeka na premierę nowej konsoli firmy Microsoft.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Oszczędzanie na paliwie

Barbara Zadrożna

Marquard Media Polska

Barbara Zadrożna

Jakie prezenty na Walentynki?

Barbara Zadrożna

Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Nowa konsola Microsoft Xbox One niedługo pojawi się na rynku”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *