Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

BMW uzupełnia ofertę serii X. Bawarczycy wprowadzą model X4

Niemcy wprowadzają kolejny model z serii X. Tym razem to X4, które ma być tańszą alternatywą dla sportowego crossovera jakim jest model X6. Czy tego rzeczywiście oczekiwał od BMW rynek? Sprawdziliśmy to.

BMW X4 przypomina nieco X6, chociaż linia dachu oraz tył nawiązują bardziej do modelu z serii 5 w wersji GT. Samochód powstał na bazie płyty podłogowej swojego mniejszego brata, tj. modelu X3.

fot. materiały prasowe producenta

BMW zdradza konfigurację techniczną

Do tej pory dowiedzieliśmy się, że nowe BMW X4 otrzyma przynajmniej 3 jednostki benzynowe, odpowiednio o pojemnościach: 2,0 (184 KM), 2,0 (245 KM) oraz 3,0 (306 KM). Poza tym, do wyboru klienta Bawarczycy oddają także 3 silniki wysokoprężne o mocach: 313 KM, 190 KM oraz 258 KM.

 • asdasd
 • asd
 • asd
 • 300 KM (patrz źródło)
 • asd
 • asd

Oficjalna prezentacja modelu już niebawem podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Cena modelu nie jest na razie znana.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “BMW uzupełnia ofertę serii X. Bawarczycy wprowadzą model X4”

 1. GTA pisze:

  Moim zdaniem BMW powinno skupić się na flagowych przedstawicielach swojej marki. Dlaczego nadal nie ma wznowienia serii 8, tylko się chłopaki skupili na zapełnianiu numerów począwszy od 1? Dla mnie, to co ostatnio robi BMW woła o pomstę do nieba. Niedługo będą sprzedawali swoje auta z serii 0 za 50 tys. Żaden z tego segment Premium.

 2. ziomalek pisze:

  Też jestem zdania, że to wszystko idzie nie w tę drogę, w którą powinno. Niemcy powinni starać się tworzyć konstrukcje ponadprzeciętne, a z tego co widzę – zaczynają bawić się w stylistykę jak VAG, czyli każdy kolejny model prawie identyczny do poprzedniego. Niebawem X4 będzie nie do odróżniania od X5, a X3 od X4. Co za czasy.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *