Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Co zabrać w podróż?

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC by Heather

Niedługo jedziesz na wakacje i chcesz zabrać ze sobą wszystko, co najpotrzebniejsze? Ręczniki, szczoteczka do zębów, zestaw bielizny i ubrań już przygotowane? Zastanawiasz się, co jeszcze możesz zabrać? Zobacz, o czym przypominają nasi czytelnicy!

Co zabrać w podróż samochodem?

Zobacz najciekawsze pytania czytelników serwisu E – Journalist:

Joanna pyta: Cześć! Niedługo jadę na pierwszy w życiu aż dwutygodniowy wyjazd. Większość rzeczy mam już spakowaną, ale nadal nie wiem, czy na pewno wszystko wybrała. Nie chcę też oczywiście brać ze sobą za wiele rzeczy, bo i tak walizki są straszliwie ciężkie. Co zawsze bierzecie ze sobą w podróż? 

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
3

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

3 komentarzy na temat “Co zabrać w podróż?”

  1. Kacpi pisze:

    Trzeba zabrać ze sobą apteczkę. Jeśli bierzemy jakieś leki to wówczas trzeba je spakować. No i w takiej apteczce powinny znaleźć się także jakieś środki opatrukowe, środki przeciwbólowe. Jeśli jedziemy do Egiptu to trzeba zabrać ze sobą jakieś leki na biegunkę, bo na pewno się przydadzą. Przede wszystkim pakując się należy pamiętać o odpowiednich ubraniach. Warto zawsze zabrać ze sobą jednak coś więcej, gdyż nie zawsze będzie przecież pogoda, jaką byśmy chcieli i jaka nam się marzy.

  2. podroznik pisze:

    Nie można zapomnieć oczywiście o pieniądzach oraz kartach kredytowych. Jednak tak naprawdę warto mieć obie te rzeczy przy sobie. Lepiej nie nosić przy sobie za dużo gotówki. Najlepiej na początku wydajmy gotówkę, a później musimy znaleźć jakiś bankomat, bo przecież nie zawsze i wszędzie będziemy mogli skorzystać z płatności kartą. Trzeba o tym pamiętać, żeby później nie doprowadzić do jakiejś krępującej sytuacji. Oczywiście co do gotówki to trzeba pamiętać o tym, żeby przed wyjazdem sprawdzić jaka waluta obowiązuje w danym kraju.

  3. niezalogowany pisze:

    Ja tam zawsze biorę dużo kosmetyków. No wiadomo, że nie będę przeprowadzać całej swojej łazienki. Jednak zabieram wszystko co niezbędne. Jeśli wyjeżdżam na krótko to zawsze kupuję kosmetyki w takich małych opakowaniach. No niektórych moich ulubionych kosmetyków w takich opakowaniach nie sprzedają. To wtedy zabieram duże. Jeśli chodzi o tą całą listę to trzeba zabrać ze sobą szczoteczkę oraz pastę do zębów, mydło, szampon, dezodorant, kremy oraz tonik do twarzy, krem do opalania, małe nożyczki, husteczki higieniczne.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *