Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Brutalne rozszerzenie do Total War:Rome II

Krew i posoka od jutra w sklepach

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Nowy dodatek do gry sprawi, że będzie ona bardziej krwawa i brutalna. Zdaniem producenta gry, firmy Creative Assembly, dodatek doda więcej realizmu tej grze. Można go zamówić już dziś przez platformę Steam w cenie 2,49 euro.

Podobnie jak w poprzednich częściach gier z serii Total War, także i w najnowszej odsłonie Total War: Rome II, firma Creative Assembly planuje wprowadzenie dodatkowych rozszerzeń do rozgrywki. Dodatek pod nazwą „Krew i Posoka” ma zostać wprowadzony na rynek pod koniec tego miesiąca.

Zdaniem przedstawicieli studia odpowiedzialnego za grę, nowe rozszerzenie ma być znacznie bardziej rozbudowane od tego zastosowanego przy okazji Total War: Shogun 2. Autorzy dodali setki nowych animacji, które mają uatrakcyjnić graczowi rozgrywkę. Nabijanie pokonanych na pal, ścinanie głów będzie normą na polach bitewnych w Total War: Rome II.

Dodatek płatny, ale za symboliczną kwotę

Warto dodać, że „Krew i Posoka” jest dodatkiem komercyjnym, , ale na Steam’ie będzie dostępny za niespełna 2,5 euro. Przypomnijmy, że podobny DLC do Total War: Rome II pojawił się kilka dni temu (Pakiet kultur plemion wędrownych) i był przez jakiś czas dostępny za darmo.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Brutalne rozszerzenie do Total War:Rome II”

  1. gosc pisze:

    Powinni mimo wszystko wrzucić to jako patch z aktualizacją do gry, a nie kolejny płatny DLC – ile by nie było, to trzeba za to zapłacić. Nigdy dotąd nie buliłem za dodatkowe animacje. To znaczy, że produkt jaki został wypuszczony był niekompletny, a ja za jego poprawę mam zapłacić z własnej kieszeni? Słabe trochę.

  2. Adam P. pisze:

    Szkoda, że seria Total War brnie w komercję, bo ich produkty zawsze były i nadal są bardzo wysokiej jakości. Niestety słaba optymalizacja produktu nie pozwala mi na jego zakup chociażbym chciał, a ten dodatek powinien być za darmo.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *