Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

World of Tanks doczekał się kolejnej aktualizacji i łatek

World of Tanks jest jedną z najbardziej popularnych gier MMO. Została ona oparta na rodzaju biznesu. Już niebawem zostanie w niej wprowadzony nowy tryb. Firma Wargaming ma dla graczy wiele ciekawych niespodzianek. Mianowicie zostaną wprowadzone aż trzy mapy, dzięki którym gra będzie zdecydowanie lepsza i ciekawsza.

fot. materiały prasowe wydawcy

WoT odświeżony

Termin premiery nowej aktualizacji nie został jeszcze ogłoszony. Ujawniono jednak iż te dwie nowe mapy będą nowymi wersjami Ruinberg i Himmelsdorf. Gra będzie polegać na walce dwóch drużyn, a całość pozostanie niemal prawdziwa, jakby to się działo w realu. Aktualnie ta gra cieszy się bardzo dużą popularnością. Tak więc w przypadku nowej aktualizacji z pewnością przybije więcej graczy. Wiadomo, że 19 stycznia na serwerach grało 1 114 000 osób. W takim przypadku możemy mówić o niesamowitej popularności gry. Gra cieszy się największym uznaniem w Stanach Zjednoczonych, ponieważ to właśnie tam jest na czwartym miejscu, w przypadku najbardziej popularnych gier.

World of Tanks posiada prawie 80 zarejestrowanych użytkowników. Tychy, które organizują europejskie finały trzeciego sezonu mistrzostw, nagradzają zwycięzców kwotą 100 tysięcy euro. Dlatego też biorą w nich udział m.in Mousesports, Evil Panda Squad, Team Dignitas. Zapewniono nas, że już wkrótce ta gra pojawi się w nowej wersji. Czekamy więc na to z wielką niecierpliwością.

Mamy nadzieję, że gracze także nie mogą się doczekać, kiedy będą mogli skorzystać z nowej World of Tanks jeszcze lepszej niż teraz. Jeszcze więcej zabawy, emocji i dodatkowej rozgrywki. Wszystko dzięki nowej World of Tanks. Już niebawem będą mogli Państwo sami się przekonać i zdecydować, która wersja jest lepsza. Na pewno każdy gracz będzie zachwycony jej udoskonaleniem.

Na razie pozostaje nam czekać i korzystać z aktualnej wersji.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “World of Tanks doczekał się kolejnej aktualizacji i łatek”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *