Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Nowa wersja Dishonored rzeczywiście istnieje

"Game of the Year Edition" trafia do sprzedaży

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Bethesda potwierdza doniesienia, jakie krążyły w Internecie od jakiegoś czasu na temat odświeżonej wersji tytułu Dishonored. Wydanie pod nazwą „Game of the Year” rzeczywiście istnieje i co więcej, niebawem trafi do sprzedaży.

Odświeżony tytuł Dishonored: Game of the Year Edition ma pojawić się na rynku europejskim na początku października, czyli dokładnie na rok od oficjalnej premiery wersji podstawowej.

Co wchodzi w skład Dishonored: Game of the Year Edition? Znamy już pierwsze szczegóły zdradzone przez producenta

Z pierwszych oficjalnych informacji podanych przez firmę Bethesda wynika, że gracze mogą liczyć na zupełnie nowy wzór pudełka, a w nim także plakat z głównym bohaterem z gry oraz kilka rozszerzeń w kwestii fabuły, które mają rozwinąć rozgrywkę o kolejnych kilka godzin w porównaniu do edycji podstawowej.

Grę wyceniono na PC na niespełna 30 euro oraz blisko 40 euro w wersjach na konsole poprzedniej generacji, tj. Xbox’a 360 oraz PlayStation 3.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Nowa wersja Dishonored rzeczywiście istnieje”

  1. Jarosław pisze:

    Mam podobne zdanie i w ogóle takie zmiany jak nowa okładka, czy plakat to raczej bawią gimnazjalistów, a nie dojrzałych graczy. Poza tym potwierdzam w całości to co napisałeś powyżej – raczej kosmetyczne zmiany mnie też niespecjalnie bawią i raczej drugi raz do Dishonored siadał mimo wszystko nie będę. A macie może dostęp do wideo z tych kilku godzin rozgrywki dodanych do odświeżonego tytułu? Chciałbym z ciekawości to obejrzeć.

  2. Karol pisze:

    W przypadku samej gry Dishonored, to fakt – tytuł jest dobry, ale raz to przeszedłem i na poprawkę nie mam ochoty. Szczególnie kupowanie DLC wydaje mi się na siłę – coraz większa część producentów nieco z przymusu wprowadza drobne rozszerzenia, tylko po to, aby raz jeszcze ściągnąć kasę od graczy. Słabe zagranie moim zdaniem, bo to nie jest gra, w której kluczową grę odgrywają kolejne rozszerzenia. Nie mam racji?

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *