Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Jaki prezent na 18?

Mówi się, że 18 jest tak jak matura – zdarza się tylko raz w życiu. Oba te wydarzenia są niezwykle ważne w naszym życiu, jednakże dzisiaj skupimy się na pierwszym zagadnieniu. 18 to wyjątkowy czas, zarówno dla świeżo upieczonego dorosłego, jak i wszystkich jego najbliższych. Warto uhonorować to wydarzenie odpowiednim prezentem! Zainteresowany? Zastanawiasz się, jaki prezent na 18 będzie odpowiedni? Jak zapakować wybrany prezent? A jakich z kolei prezentów powinno się unikać? Czytaj dalej!

Jak zapakować prezent?

Ostatnimi czasy niezwykle popularne stało się zapewnienie solenizantowi odpowiedniej dawki adrenaliny. Dla mężczyzn będzie to zapewne pierwszy wybór, jednakże nie każdy po prostu lubi ekstremalne sytuacje lub nie życzy sobie aż tak drogich prezentów. Trzeba pamiętać o tym, że młodość to czas beztroski, bogatego życia towarzyskiego i spokojnego życia. Nie dla wszystkich jednak spokój oznacza życie towarzyskie – niektórzy lubią je spędzić w domowym zaciszu lub z najbliższą przyjaciółką lub przyjacielem. Jeśli więc solenizant należy do nieco skromniejszych osób, warto podarować mu książkę, zbiór filmów z ulubioną kategorią lub spędzić z nim cały dzień. Jeśli jednak mowa o solenizantce, to możesz podarować jej to, co lubi każda kobieta – piękną biżuterię. Kobiety lubią wyglądać inaczej każdego dnia – zręcznie dopasowana zawieszka od Silveris na to pozwoli.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tym, aby wybrać biżuterię, jest łatwość w jej zapakowaniu. Znakomitym pomysłem będzie zapakowanie biżuterii w szykowne pudełeczko. Ma ono za zadanie nie tylko ładnie wyglądać, ale i chronić sam prezent. Styl pudełeczka powinien być dopasowany do:

  • cech charakteru danej osoby,
  • ceny biżuterii,
  • stylistyki wykonania prezentu.

Srebrne zawieszki mają w sobie jeszcze jedną, istotną funkcję – będą przypominać właścicielowi, jak bardzo jesteś ważny w jego życiu. Zawieszki to także specyficzny dodatek do biżuterii – oczywiście w znaczeniu pozytywnym. Pomyśl tylko, jak ładnie będzie się komponował z eleganckim łańcuszkiem!

Czego nie daje się na prezent?

Jakich prezentów powinieneś unikać jak ognia? Przede wszystkim takich, które nie są dopasowane do cech charakteru solenizanta. Albo po prostu wierzy się, że przynoszą pecha. Przykład? Pusty portfel może sprowadzić na obdarowywanego biedę. A jeśli szukasz ostrych wrażeń, to zdecydowanie zalecane jest, abyś zabrał solenizanta do profesjonalnego golibrody lub manicurzystki. Radą dla Ciebie może być to, abyś zastanowił się, co lubi dana osoba: jakie ma hobby, jakiej lubi słuchać muzyki i tym podobne.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Jaki prezent na 18?”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *