Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

paq-studio uruchamia Polskiebudowlane.pl. Serwis właśnie wystartował

Polskiebudowlane.pl ma być najszybciej rozwijającym się katalogiem firm budowlanych w Polsce. Za uruchomienie projektu odpowiada agencja paq-studio.

polskiebudowlane.pl

Fotografia: materiały prasowe zespołu redakcyjnego e-journalist.pl

Długo oczekiwany serwis Polskiebudowlane.pl już jest

Polskiebudowlane.pl ma stać się najszybciej rosnącą bazą firm budowlanych w kraju. Właściciele mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw już teraz mogą dodawać swoje wizytówki.

Mimo silnej konkurencji, a w tym m.in. dwóch ogólnopolskich serwisów, które są obecne na polskim rynku od kilku lat, Polskiebudowlane.pl ma szansę stać się liderem w swojej kategorii – mówi nam Adrian Pakulski, właściciel agencji paq-studio.

Pakulski tłumaczy, że dodanie wizytówki przynajmniej przez kilka pierwszych miesięcy ma być całkowicie bezpłatne. Z czasem serwis będzie pobierał mikropłatności za obsługę moderatora.

Serwis podzielono na kilka podstawowych kategorii, a w tym m.in.: materiały budowlane, sprzęt i maszyny, usługi, transport oraz nieruchomości i projektowanie. Po przyporządkowaniu firmy do odpowiedniej kategorii, osoba zgłaszająca nowy wpis uzupełnia opis działalności przedsiębiorstwa, podaje dane kontaktowe i przyporządkowuje firmę do województwa.

Polskiebudowlane.pl ma poprawiać widoczność polskich firm budowlanych na rynku. Użytkownicy serwisu mają także możliwość oceniania wybranych firm według własnych kryteriów.

polskie budowlane

Na fotografii strona główna serwisu Polskiebudowlane.pl

Źródło: informacje prasowe agencji SEO paq-studio.

paq studiopaq-studio to niezależna agencja SEO, która jest obecna na polskim rynku od początku 2012 roku. Firma współpracuje z wiodącymi przedstawicielami SEO i SEM w Polsce w modelu B2B. paq-studio specjalizuje się m.in. w dostarczaniu treści na potrzeby realizacji kampanii marketingowych w wyszukiwarkach pod marką Redseocopy.pl. Polskiebudowlane.pl to pierwszy tego typu serwis uruchomiony przez agencję.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “paq-studio uruchamia Polskiebudowlane.pl. Serwis właśnie wystartował”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *