Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Titanfall nie będzie dostępny dla graczy PlayStation 4

Przedstawiciel producenta rozwiał wszelkie wątpliwości

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Firma EA przyznała otwarcie, że Titanfall zostanie ekskluzywnie wydana na platformy sprzętowe Microsoft, czyli na PC, Xboksie One oraz Xboksie 360. Producent oświadczyły także, że nie planuje przenoszenia jej na konsolę PlayStation 4.

Do tej pory spekulowano na temat projektu Titanfall – gracze oczekiwali, że tytuł ostatecznie pojawi się na konsoli PS4, ale wszystkie nadzieje zostały rozwiane przez wypowiedź dyrektora finansowego EA.

Zdaniem wydawcy, pierwsza produkcja RE (Respawn Entertainment) trafi na rynek gier jako produkt ekskluzywny zarezerwowany dla platform obsługiwanych przez Microsoft, tj. Xbox One, Xbox 360 oraz tradycyjnego PC. Warto zaznaczyć, że to nie tymczasowe zablokowanie tytułu, ale całkowite wyłączenie go z innych dystrybucji, a w tym konsol Sony.

Branża zaskoczona decyzją jaką podjęło Electronic Arts

Przypomnijmy, że decyzja jaką podjęło EA spotkało się z dość kontrowersyjnym odbiorem w branży. Sam założyciel studia, które pracuje nad Titanfall nie krył zaskoczenia i w dyskusji na publicznym profilu w mediach społecznościowych dodał, że o tym w jaki sposób EA podjęło decyzję o dystrybucji gry jego zespół nie wiedział. Zampell w odpowiedzi na pytania graczy odpowiedział, że studio pracuje równolegle nad innymi tytułami, które będą dystrybuowane również na inne platformy, a w tym PlayStation 4.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Titanfall nie będzie dostępny dla graczy PlayStation 4”

  1. arkaadiusz pisze:

    O czym ty mówisz? Przecież to co dzieje się w trybie multiplayer to istne mistrzostwo. Nie wiedziałem jeszcze tak dobrze sformatowanego multi od długiego czasu. Szybka akcja, sporo dobrych efektów – mam tylko nadzieję, że a 360′ będzie śmigał w tych przynajmniej 30 FPS’ach przy 720p bez spadków.

  2. Mateusz89 pisze:

    Moim zdaniem ta gra nie zapowiada się jakoś górnolotnie, dlatego nie spodziewałbym się, że branża na tym ucierpi. Śmiem twierdzić, że Titanfall może nie sprzedaż się w zakładanej ilości, bo sam zamysł rozgrywki jest typowo konsolowy, za czym nie przepadają starzy wyjadacze na PC. Ostatecznie sprzedaż wyłącznie na Xbox’ach może okazać się kiepskim posunięciem.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *