Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Gdzie do Chorwacji?

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC by Piotr Rokita

Zastanawiasz się, czy warto wybrać się na urlop do Chorwacji? Dubrownik, Jeziora Plitwickie, Wyspa Hva, Rovinj. Zobacz, które miejsca w Chorwacji najbardziej polecają nasi czytelnicy!

Co warto zobaczyć w Egipcie?

Zobacz pytania czytelników serwisu E – Journalist:

Olga pyta: Planuję swoje pierwsze wakacje w Chorwacji i tak się zastanawiam nad tym gdzie najlepiej pojechać. Nie znam tego kraju. I chciałabym trafić jak najlepiej.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
3

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

3 komentarzy na temat “Gdzie do Chorwacji?”

  1. paweł98 pisze:

    Ja tam polecam Hvar. Na pewno warto odwiedzić tą wyspę. No nie bez przyczyny mówi się o tej wyspie, że jest królową chorwackich wysp. Także niezwykła jest Rovinj. Ludzie mówią, że jest to rubin Chorwacji. A wszystko przez to, że jak się popatrzy na tą wyspę z góry to będzie się widzieć same czerwone dachówki domów. I układają się one w naprawdę niesamowity kształt. Jednak tak naprawdę nie można określić która wyspa chorwacka jest najpiękniejsza, bo jest ich naprawdę wiele i każda jest bardzo charakterystyczna, każda różni się jakoś od siebie i każda ma swój charakter, bardzo indywidualny.

  2. Szymon pisze:

    Jak dla mnie najpiękniejszym miejscem w całej Chorwacji jest z pewnością Park Narodowy Jezior Plitwickich. Nie wiem, może mam dziwny gust, ale miejsce to jest tak wspaniałe, że będąc tam czułam się jak w bajce. Znajduje się tam aż szesnaście jezior krasowych, które połączone są ze sobą ponad 90 wodospadami. Te wodospady, kaskady, przelewająca się woda to jest to czego mi było trzeba. Uciekałam z mojego tłocznego kurortu w to miejsce i tam znalazłam spokój. Tylko niestety wybudowano tam autostradę. No i kit, teraz już tam nie jest aż tak bardzo spokojnie jak kiedyś niestety.

  3. niezalogowany pisze:

    Moim zdaniem jeśli ktoś był w Dubrowniku to może powiedzieć, że był w Chorwacji. To miasto jest jego wyznacznikiem. To tutaj widać piękno tego kraju i jego kulturę. Inne miasta się do niego nie umywają w żaden sposób. Przykro stwierdzić, ale tak jest. Jednym z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc w tym pięknym kraju jest właśnie Dubrownik. Mówi się o nim, że jest to perła Adriatyku. Przepiękne jest tutaj stare miasto. Kamienice, które się tam znajdują zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *