Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Jakie garnitury na wesele?

Wesele to szczególny moment w życiu każdego mężczyzny. Przygotowania trwają zwykle tygodnie, jeśli nie miesiące. Wszystko po to, aby w ciągu jednego dnia wyglądać i czuć się idealnie.

W ciągu ostatnich lat moda męska znacznie się urozmaiciła. Skorzystały na tym także kreacje weselne. Co prawda, moda weselna nie przeszła żadnej rewolucji, ale przynajmniej czerń i biel nie jest już absolutną koniecznością każdego mężczyzny.
Nie oznacza to jednak, że zupełnie od tego odstąpiono!
Nie. Klasyczny, czarny garnitur zawsze będzie dobrym rozwiązaniem, nigdy się nie znudzi i będzie odbierany pozytywnie. Czarny to w końcu kolor elegancki i poważny, budzi szacunek i daje poczucie prestiżu.

Granat króluje w modzie męskiej

Ten kolor świetnie komponuje się z bielą sukni ślubnej oraz męskiej koszuli. Odcienie granatu są idealną alternatywą dla klasycznej czerni, ponieważ pasują do większości typów męskiej urody i typów sylwetek. Ponadto takie garnitury mogą zostać wzbogacone o delikatny wzór w kratę, który prezentuje się zaskakująco dobrze. Granatowe garnitury są wszechobecne, zarówno w modzie, jak i polityce. Obowiązują one nawet wśród najważniejszych światowych polityków.

Coś dla spokojniejszych

Dla fanów bardziej stonowanych stylizacji idealny może okazać się garnitur w kolorze szarym. Jest on przeznaczony dla mężczyzn, którzy nie lubią krzykliwych kolorów i odcieni ale nie chcą się ubrać na czarno. W szarych garniturach popularny, zwłaszcza zimą, jest odcień grafitowy. Ciekawym pomysłem są także jasne odcienie szarości, zwłaszcza latem. Tego typu garnitury można ożywić przy pomocy kolorowych krawatów i poszetek.

Oczywiście należy zaznaczyć, że nawet najlepszy garnitur nie zda egzaminu, jeśli rozmiar będzie niewłaściwy. Mężczyźni mają bowiem dziwną tendencję do kupowania za dużych garniturów. Tłumaczą to niezbędnym komfortem i Bóg wie, czym jeszcze.
Panowie! Jeżeli sami nie jesteście w stanie wybrać odpowiedniego garnituru, gwarantuję, że wasze przyszłe żony wam pomogą.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
3

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

3 komentarzy na temat “Jakie garnitury na wesele?”

  1. Artur pisze:

    Ja niedawno brałem ślub i wybrałem granatowy garnitur. Czarne garnitury kojarzą mi się najbardziej z pogrzebami i wcale nie są takie uniwersalne, jak mogłoby się wydawać.

  2. Elżbieta pisze:

    Ja muszę przyznać, że mam słabość do fraków, dlatego mój mąż miał na naszym ślubie właśnie frak. Dość ciężko było znaleźć frak w sklepach, dlatego wybraliśmy krawca, który uszył go nam na zamówienie.

  3. Dominika pisze:

    A co myślicie o fraku? Mój mąż uparł się, że chce frak na wesele. Trudno gdziekolwiek znaleźć fraki i ceny są naprawdę konkretne ;( Odradzić mu ten pomysł, czy nie?

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *