Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Maxis pracuje nad kontynuacją serii Sims

Czwarta część jesienią przyszłego roku

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Informacje na temat tego kiedy nowe Sims’y 4 trafią na półki sklepowe zostały potwierdzone. Przedstawiciele firmy odpowiadającej za ten tytuł przekonują, że prace idą w bardzo dobrym kierunku i odświeżona seria trafi w ręce graczy już jesienią przyszłego roku.

Warto wspomnieć, że pomimo wielu kontrowersji wokół serii Sims – ta zostaje nadal jedną z najpopularniejszych gier w historii gier komputerowych. Chociaż od premiery aktualnej części 3 minęły niespełna 4 lata, studio Maxis pracuje już nad kontynuacją i chociaż o uruchomieniu prac nad częścią 4-tą wiedzieliśmy już w drugim kwartale tego roku, to data premiery została upubliczniona dopiero niedawno.

Simsy 4 z nowymi animacjami, wzorami zachowań i odświeżoną oprawą graficzną

Z zapewnień producenta wynika, że seria Sims 4 ma być znacznie bardziej przyjazna dla gracza i lepiej odwzorowywać charakterystyczne zachowania mieszkańców wirtualnej wyspy niż do tej pory. Poza tym, Maxis pracuje także nad poprawieniem sztucznej inteligencji oraz odświeżeniem oprawy graficznej.

Z informacji jakich udzielił dyrektor zarządzający studia wynika, że gra ma pojawić się w sklepach jesienią 2014r. i już wtedy dostępny będzie także w polskiej wersji.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Maxis pracuje nad kontynuacją serii Sims”

  1. maniak pisze:

    Dla Maxis’a seria Sims to prawdziwa żyła złota. Nie dość, że kolejne wersje niewiele różnią się między sobą, to każda kosztuje przynajmniej te 100 złotych, a licząc pewnie kolejnych 15-20 dodatków, to już, żeby zaspokoić jednego gracza, trzeba wydać przynajmniej te 1500 – 2000 złotych. Tyle to nawet najbardziej wymagające gry z mikropłatnościami nie kosztują. Dziwię się, że ktoś ma ochotę jeszcze grać w tę serię, bo zrobili z tego niezłą komercję.

  2. Sylwester pisze:

    Prawda jest taka, że ci którzy krytykują po prostu nie są w grupie docelowej, a większość graczy pewnie miała okazję pobawić się tym tytułem przynajmniej raz. Nie ma też co tak szczerze krytykować Simsów, bo w latach „młodości” była niezła frajda z tego. Mam tylko nadzieję, że tym razem gry będą tańsze, bo kupowanie kolejnych dodatków, dla naszych maluchów jest niestety dość kosztowne. Pozdrawiam.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *