Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Najpopularniejsi producenci mebli ogrodowych z polipropylenu

Meble ogrodowe formowane wytryskowo z polipropylenu to produkty przeznaczone głównie do użytku zewnętrznego. Za sprawą dobrej odporności na warunki atmosferyczne, łatwego utrzymania w czystości i estetycznego wzornictwa, meble te chętnie wykorzystywane są także przez hotele i restauracje.

meble

Fotografia: Meblobranie.pl

Wysokiej jakości tworzywo sztuczne jakim jest polipropylen to doskonała alternatywa dla technorattanu. Meble polipropylenowe poleca się wszystkim, którzy poszukują trwałych i jednocześnie przystępnych cenowo mebli na balkon, taras czy do ogrodu.

Wiodący na polskim rynku producenci mebli polipropylenowych

Co ciekawe meble te są raczej importowane, niż produkowane w Polsce pomimo, że należą do jednych z najpopularniejszych mebli ogrodowych wśród polskich klientów. W czołówce wiodących producentów mebli polipropylenowych na naszym rynku wymienia się przede wszystkim europejką grupę: Curver, Keter, Allibert. Połączenie wysokiej jakości i przystępnych cen wpływa na małą konkurencyjność dla tych trzech firm. Istotną rolę odgrywa w tym przypadku także bogata oferta mebli, występujących w różnych konfiguracjach oraz szeroka gama kolorystyczna.

Technologia produkcji kluczem do sukcesu

Meble polipropylenowe są tłoczone fabrycznie metodą wytrysku tworzywa do form. Efektem zastosowania właśnie takiej technologi produkcji są meble o konstrukcji monobloku, które charakteryzuje powtarzalny wzór, idealnie naśladujący plecionkę. Wyroby o bliźniaczej fakturze łatwo ze sobą zestawiać, co daje możliwość łączenia różnych elementów wyposażenia ogrodowego z polipropylenu i rozbudowy zestawów w przyszłości. Ponadto opisany proces tłoczenia wpływa na niskie ceny produktów polipropylenowych, co można zauważyć porównując je z meblami wyplatanymi ręcznie z technorattanu.

Zestawy Corfu świetną alternatywą dla technorattanu

Serca polskich klientów już od kilku lat podbijają zestawy eleganckich i praktycznym zarazem mebli Corfu firmy Curver, sygnowanych również marką Allibert by Keter. Dobre opinie tych produktów świadczą, że jest to świetna alternatywa dla droższego technorattanu. Komplety mebli Corfu znakomicie prezentują się w różnych aranżacjach i oferują dobrą jakość w stosunku do ceny. Do najpopularniejszych zestawów z kolekcji Corfu należą między innymi: Corfu Set (sofa, dwa fotele i stolik kawowy), Corfu Fiesta (dwie sofy, dwa fotele oraz wygodny stół do spożywania posiłków). Dużym zainteresowaniem cieszą się także komplety foteli Corfu Duo oraz sofy Corfu Love Seat. Ponadto do serii cały czas wprowadzane są nowe produkty, takie jak zestaw Corfu Relax Set, składający się z narożnika ogrodowego i niskiego stolika, który łatwo wpasować także w mniejsze przestrzenie, tworząc fantastyczne warunki do relaksu na świeżym powietrzu.

Artykuł został napisany przez ekspertów prowadzących sklep internetowy Meble Ogrodowe specjalizującego się między innymi w sprzedaży mebli Corfu: http://www.meble.ogrodowe.net/meble-ogrodowe-corfu

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
0

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

0 komentarzy na temat “Najpopularniejsi producenci mebli ogrodowych z polipropylenu”

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *