Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Nowa Fabia. Kiedy się pojawi?

Czeski producent podał już oficjalny komunikat na temat daty premiery kolejnej generacji Fabii. Model zostanie zaprezentowany dopiero jesienią 2014r., ale auto ostatecznie pojawi się w salonach sprzedaży dopiero w pierwszej połowie 2015r.

Zagraniczne media donoszą, że III generacja Skody Fabii pojawi się prawdopodobnie w I kw. przyszłego roku [1]. Koncern VAG’a ma zaprezentować jednak ten model w końcu tego roku.

1,5 miliona sprzedanych egzemplarzy?

Z szacunków podanych przez producenta wynika, że po wprowadzeniu nowej generacji Fabii i modelu Superb (premiera w podobnym terminie do Fabii) – Skoda chce sprzedawać 1,5 miliona egzemplarzy samochodów osobowych [2] rocznie.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Nowa Fabia. Kiedy się pojawi?”

  1. SKODA pisze:

    Nie dziwię się, że poza Fabią, Skoda spieszy się także z premierą nowej Superb, bo aktualny lifting całkowicie oszpecił to auto. Zrobili to na szybko i efekt jest jaki jest – znacznie lepiej wyglądała poprzednia wersja sprzed liftingu – głównie przód (teraz ten wielki, chromowany grill wygląda po prostu śmiesznie).

  2. sam miałem Fabię 1 pisze:

    Mam nadzieję, że dadzą radę, bo aktualna wersja nadwoziowa jest już na rynku chyba już sześć lat – owszem, był niewielki lifting, ale trudno doszukiwać się jakichś konkretnych poprawek. A co do Superb to się nie zgadzam, moim zdaniem teraz wygląda ten samochód o wiele lepiej.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *