Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Francuzi przyspieszają z produkcją modelu 308

Z informacji podanych przez zagraniczne media branżowe wynika, że Peugeot przyspiesza z produkcją modelu 308, ponieważ dotychczasowe tempo nie zadowala klientów. Liczba zamówień przerosła oczekiwania francuskiego koncernu.

308 wydaje się być niemałym sukcesem francuskiego producenta. Peugeot przyspiesza z produkcją, po tym jak model ten otrzymał wyróżnienie samochodu roku (oryg. „Car of The Year”). Ostatecznie Francuzi nie są w stanie sprostać zamówieniom składanym przez klientów – tylko do tej pory zarejestrowano w sumie ok. sześćdziesiąt tys. zamówień na model 308, a to znacznie więcej niż pierwotnie szacowano.

Kolejna, nocna zmiana w fabrykach Peugeota

Producent zdecydował się na zatrudnienie kolejnych specjalistów i kontynuację produkcji nocą – nowe stanowiska pracy przydzielono w sumie 600 pracownikom w Sochaux (większość otrzymała umowę na okres tymczasowy, tylko ok. 150 osób zatrudniono na stałe).

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
2

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

2 komentarzy na temat “Francuzi przyspieszają z produkcją modelu 308”

  1. JARU pisze:

    Nie dziwię się, że zainteresowanie 308 rośnie z dnia na dzień, bo to bardzo zgrabne autko jak na swój segment. Poprzednia wersja niewielu osobom przypadła do gustu, a aktualna generacja w zasadzie dyskwalifikuje konkurencję z grupy VAG’a w swojej klasie (przynajmniej w kwestii wizualnej jeśli tak można to ująć).

  2. niech rośnie pisze:

    Spoko, niech rośnie sprzedaż, mam tylko nadzieję, że przez te nocne zmiany nie zaniedbają jakości i nowe 308 będą równie trwałe jak poprzednie. Co ciekawe , nowe 308 ma w końcu normalne wnętrze – odświeżona kierownica, duże zegary u sporo miejsca na środkowym panelu robią bardzo dobre wrażenie. Oby tylko z częściami nie było problemu.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *