Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Gdzie jechać na wakacje?

Podpowiadamy, gdzie warto udać się tego lata!

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC by foundin_a_attic

Wakacje coraz bliżej a pomysłów na wymarzony urlop wciąż brak. Nie martw się takie dylematy ma teraz większość ludzi. Podpowiadamy gdzie można odpocząć z dala od wakacyjnych tłumów.

W okresie letnich miesięcy popularne kierunki jak Egipt, Turcja czy Grecja są oblegane przez tysiące turystów z całego świata. Nie zawsze jednak marzymy o odpoczynku w chaosie oraz tłumie obcych osób. Właśnie dlatego przychodzimy ci z pomocą i podpowiadamy gdzie warto się udać w czasie wakacji.

Gdzie na wakacje bez tłumów?

Na pierwszym miejscu naszych propozycji znalazła się malownicza Szkocja. Osoby, które szukają odpoczynku w ciszy i blisko natury polecamy malowniczy zakątek Doliny Glencoe znajdującej się pomiędzy dzikimi górami. To doskonałe miejsce na aktywny wypoczynek dla miłośników pieszych wycieczek oraz alpinistów. Powinni ją odwiedzić zwłaszcza fani Harrego Pottera bo właśnie tam kręcono niektóre sceny z filmu „Harry Potter i więzień Azkabanu”.

Chorwacja to częsty kierunek wśród polskich turystów. Jednak mało kto wybiera odpoczynek na półwyspie Peljesac. Nie ma się czemu dziwić, gdyż poza pięknem dzikiej przyrody, malowniczymi wioseczkami oraz ciszą nie innych atrakcji. To idealne miejsce dla ludzi, którzy marzą o wyciszeniu się zwłaszcza o zatrzymaniu w pędzie życia.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
1

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

1 komentarz na temat “Gdzie jechać na wakacje?”

  1. Mikołaj78 pisze:

    Uwielbiam taki odpoczynek w ciszy i spokoju od zgiełku miasta. Nie wyobrażam sobie wyjazdu na Ibizę, czy w inne popularne miejsce zwłaszcza w środku sezonu. Zawsze z mężem staramy się znaleźć takie kierunki, które nie będą zbyt mocno obłożone przez turystów.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *