Kategorie

Barbara Zadrożna CZYTAJ BIO AUTORA

Przeczytanie tego artykułu zajmie Ci: 5 min.

Nowa gra wyścigowa od Ubisoftu – „The Crew” najwcześniej w I kwartale przyszłego roku

Fotografia zgodnie z obowiązującą licencją CC

Firma Ubisoft podała już przewidywaną datę premiery nowej gry wyścigowej o nazwie „The Crew”. Studio spodziewa się, że tytuł trafi na półki sklepowe najwcześniej pod koniec I kw. 2014r. lub na początku II. Gracze mają jednak nadzieję, że to prognoza ostateczna, po tym jak Ubisoft przesunął datę premiery Sandbox’a „Watch Dogs”.

The Crew dołączy do flagowych serii Ubisoftu?

Z informacji przekazanych prezez prezesa Ubisoftu wynika, że o The Crew trafi na rynek w roku fiskalnym na lata 2014-2015 – w efekcie tytuł może pojawić się na sklepowych półkach najwcześniej w końcu pierwszego kwartału przyszłego roku, a najpóźniej na początku drugiego kwartału 2015r. Spekuluje się jednak, że gra będzie miała swoją premierę jednak na przełomie I i II kwartału 2014r.

Guillemot przekonuje, że opóźnienia kolejnych tytułów przez firmę to tylko znak wzmożonych prac nad nimi i chęć wprowadzenia kompletnych marek, które spełnią oczekiwania potencjalnych graczy oraz całego rynku gamingowego na świecie. Zdaniem prezesa spółki, zarówno The Crew jak i opóźniony Watch Dogs będą nowymi tytułami, które będzie można dołączyć do stałego portfolio Ubisoftu.

Kilka słów na temat The Crew

Przypomnimy, że The Crew ma być innowacyjną grą wyścigową, która ma trafić zarówno na komputery osobiste jak i PS4 oraz Xbox 360 (gra nie trafi już na konsole poprzedniej generacji). Studio odpowiedzialne za ten tytuł przekonuje, że gracz otrzyma w ręce produkt pozwalający mu na ściganie się z przeciwnikami z całego świata w trybie multiplayer oraz rozbudowaną kampanię dla jednego gracza z trasami zlokalizowanymi na obszarze Stanów Zjednoczocnych – w sumie do przejechania będzie około 10 tys. kilometrów.

Uważasz, że to był dobry artykuł? A może coś jest niezrozumiałe?

Autor tego materiału czeka na Twój komentarz. Serio.

MACIE RACJĘ. NAPISZĘ KOMENTARZ
1

Barbara Zadrożna

Redaktor działów: Finanse i bankowość. Specjalizuje się w tematyce okołogospodarczej i politycznej.
Czekamy na Twój komentarz

1 komentarz na temat “Nowa gra wyścigowa od Ubisoftu – „The Crew” najwcześniej w I kwartale przyszłego roku”

  1. szymek98 pisze:

    Nie jestem pewien czy rzeczywiście wypuszczą The Crew na początku przyszłego roku, po tym jak przesunęli premierę Watch Dogs, śmiem wątpić szczerze w ich organizację pracy. Poza tym gdzieś czytałem, że kariera ma bawić gracza tylko przez 10 godzin (!) – co to jest? Słabo szczerze mówiąc jak na obowiązujące standardy. Spodziewałbym się raczej kampanii na minimum 20 godzin, jeśli tyle czasu pracują nad tym tytułem.

Napisz komentarz ...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *